Лікування безпліддя у Львові

Найпростішим симптомом для оцінки жіночого безпліддя є нерегулярні менструальні цикли (наприклад, кожні 2-3 місяці) і симптоми, пов’язані з самою менструацією, особливо в формі сильного болю. Хворобливі менструації можуть поєднуватися з ендометріозом малого таза, який є однією з найбільш поширених причин жіночого безпліддя. Подивіться, яка діагностика пропонується пацієнтам в клініці Коронамед, де працює лікар гінеколог у Львові.

Симптоми жіночих захворювань (деякі з них потребують лікування, перш ніж намагатися завагітніти):

— ненормальне кровотеча;
— біль;
— виділення з піхви.

Ненормальне кровотеча

Лікування безпліддя у Львові

Найбільш частою причиною нерегулярних і дуже рідкісних періодів є ановуляція або ненормальна затримка овуляції. Щомісячне кровотеча повинно відбуватися регулярно кожні 23-35 днів, тоді як нормальний період повинен становити від 3 до 7 днів.

При лікуванні порушень менструального циклу основним принципом є усунення причини нерегулярних циклів. Лікування має бути адаптованим до потреб кожного пацієнта і контролюватися гінекологом.

Біль в животі

Посилення, повторні або незвичайні болю в животі можуть бути симптомом гінекологічних захворювань. Поширеною болем в животі у жінок є так звана овуляторная біль. Зазвичай він м’який і тимчасовий, і його можна лікувати за допомогою наявних знеболюючих (парацетамол).

Менструація за своєю природою пов’язана з дискомфортом і незручностями, але у деяких жінок біль під час менструації дуже сильна і заважає їм нормально працювати або вчитися. Цей стан часто називають дисменореей. Хворобливі бол і лікують диастолическими препаратами (наприклад, NoSpa, Scopolan) і знеболюючими (парацетамол, ібупрофен). Збільшення хворобливості менструації має спонукати вас відвідати гінеколога.

Іншим типом болю, яка може вказувати на ураження, є часта і сильна біль під час статевого акту, найчастіше з додатковими симптомами.

Комментарии запрещены.