В NASA створили візуалізацію подвійної чорної діри

У рoлику пoкaзaнo, як чoрні діри спoтвoрюють і пeрeнaпрaвляють світлo, щo виxoдить від виру гaрячoгo гaзу, що оточує кожну з них.

В NASA створили візуалізацію процесу проходження однієї надмасивної чорної діри возьми тлі іншої. Відео з'явилося возьми сайті Управління 15 квітня.

Угоду кому) створення ролика астрофізик Джеремі Шніттман використовував суперкомп'ютер Discover. Як зазначив автор этих строк, обчислення для створення кадрів фільму возьми звичайному сучасному комп'ютері зайняли б близько 10 років.

Обчисливши дорога, який проходять світлові промені від акреційних дисків двох надмасивних чорних дір вагою 200 і 100 мільйонів мас Сонця, Шніттман створив анімацію, в якій видно, як промені "пробираються" минуя викривлений простір-час навколо чорних дір.

Вчені припускають, що в космосі існують такі бінарні системи чорних дір, в яких акреційні диски можуть підтримуватися протягом мільйонів років, але предварительно цих пір було невідомо, якими вони можуть бути в спостереженнях.

Вони очікують, що в найближчому майбутньому зможуть виявити гравітаційні хвилі від злиття двох надмасивних чорних дір у системі, схожій сверху ту, яку зобразив Шніттман.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.