Робот Da Vinci вперше прооперував дитину

У чeрeвній пoрoжнині дитини рoзмістили кaмeру, якa трaнслювaлa нa мoнітoр зoбрaжeння в тривимірній прoeкції з 20-кратним збільшенням.

У Львові в Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги вперше в Україні провели унікальну операцію кишечника 13-річній дівчинці з допомогою робота Da Vichi. Относительно це повідомив директор лікарні Священный Самчук у Facebook.

Повідомляється, що 13-річна пацієнтка народилася з патологією кишечника. Проблему тричі намагалися усунути під пора операцій, але складні хірургічні втручання лише погіршили блуминг. Дізнавшись про наявність робота Da Vinci в лікарні Львова, батьки дівчинки звернулися по (по грибы) допомогою.

"За допомогою Da Vinci наші фахівці зробили три проколи розміром по части вісім міліметрів кожен. У черевній порожнині дитини розмістили камеру, яка транслювала для монітор зображення в тривимірній проекції з 20-кратним збільшенням. Це до настоящего времени одно що зазирнути всередину пацієнта, далеко не розрізаючи його", – зазначив Самчук.

Держи ліквідацію спайок пішло майже три години. Дівчинку більше безвыгодный турбують болі в животі, вона встає з ліжка і вже шествовать по коридору.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.