Чи є переваги у приватних лікарнях

Медичні центри, які фінансує держава, останнім часом почали отримувати якісне обладнання та гроші на ремонт. Але при цьому кількість пацієнтів приватних кабінетів тільки збільшується. В чому причина такої ситуації, і чому клієнти віддають перевагу приватним лікарям?

Чи є переваги у приватних лікарнях

Надання послуги

У медичному центрі «Вік здоров’я» (офіційний сайт vikzdorovia.com.ua) клієнтів приймають у відремонтованих кабінетах з необхідним обладнанням. На пацієнтів чекає доброзичливий персонал, затишні холи чи кімнати для відвідувачів. Тут зазвичай є охорона, зручна стоянка, якісне освітлення. Ремонтні або реставраційні роботи проводять ввечері чи у святкові дні, коли немає відвідувачів.

Інтер’єр приватного медичного закладу не лякає, не викликає відчуття тривоги, занепокоєння, що важливо для маленьких відвідувачів, пацієнтів похилого віку.

Кваліфікація лікарів

Варто зауважити, що професіонали та середні за здібностями лікарі зустрічаються як у державних, так і у приватних клініках. Але постійно зростає кількість досвідчених фахівців, які переходять до медичних центрів приватної форми власності через зручний графік роботи, більшу зарплатню, можливість обмінюватися досвідом із закордонними колегами.

Важливо й те, що приватний лікар має змогу приділяти пацієнту вдосталь часу, бо паперової роботи та звітів у нього набагато менше. При цьому часу для консультації – значно більше.

Обладнання лабораторій та діагностичних кабінетів

Надсучасні технології дозволяють медикам діагностувати та лікувати хвороби, від яких раніше пацієнти вмирали чи отримували інвалідність. Сьогодні у приватних лікарнях вже є досвід складних операцій на серці та судинах, малоінвазивного втручання під час лікуванні суглобів, гриж. Державні лікарні лише починають отримувати обладнання необхідне для таких операцій. Пройде багато часу, доки з’являться спеціалісти, що мають досвід у цій сфері.

Графік роботи

Безперечна перевага приватних кабінетів та центрів – це графік, за яким вони працюють. Клієнти, яким зручно відвідати лікаря ввечері або у вихідний день, мають змогу заздалегідь записатися на прийом та прийти у зручний для них час. Їх запросять до спеціаліста, нададуть необхідні консультації чи проведуть обстеження.

Пацієнти державних клінік змушені чекати, доки лікарня відкриється. До того ж потрібно брати відгул чи відпрошуватися на роботі, щоб відвідати профільного спеціаліста.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.